|
|
Upřímní
Jenom pod tlakem
Topíme se v hlubině
Skuteční jsme
až když slunce zapadne
Sundáme své masky
Jsme děti
V dospělých tělech
Nikdo nás nenaučil žít
Otec, matka, celá rodina
Na papíru dokonalý svět
Dřív jsme v to věřili
Ve světě plném násilí
Hledáme své místo
Ale kam patříme?
Jsme sami
V hořícím světě
Kde každý jen přikládá
Jenom pod tlakem
Topíme se v hlubině
Skuteční jsme
až když slunce zapadne
Sundáme své masky
Jsme děti
V dospělých tělech
Nikdo nás nenaučil žít
Otec, matka, celá rodina
Na papíru dokonalý svět
Dřív jsme v to věřili
Ve světě plném násilí
Hledáme své místo
Ale kam patříme?
Jsme sami
V hořícím světě
Kde každý jen přikládá
Svět sociálních sítí, filtrů a podobných s prominutím sraček, trápí i mnohem starší generace. možná o to víc, že jsme ještě zažili svět bez mobilů, internet byl výsada, při které se člověk modlil, aby nezazvonil telefon (kdo ví, ten ví). Lítali jsme venku, četli - rozvýjeli fantazii i poznávali... dnes staci dvakrat tuknout a vse mas pred sebou na obrazovce, ale otazka zni, je to realny svet? Ptas se kam patrite? odpoved je vlastne jednocucha a jen musim trochu opravit slovoslet - Ne kam ale KOMU? Patrite zejmena sami sobe. Vysrat se na svet okolo a zit po svem at to stoji co to stoji - a ver mi nekdy je cena az neuprosna...
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Generace Z : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Okraje světla
Předchozí dílo autora : Záduší
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Rony [17], Adéla [15], sqeerukl [14], Ingo [14], máni brzková [13], filliu [12], MaPi [12], TenNovej [12], Pigi [10], Ho visto cadere una stella [3]» řekli o sobě
Singularis řekla o BorůvkaB :Inteligentní a zajímavá autorka. Škoda, že píše hlavně básně. I když někdy nedomyslí všechny souvislosti, její próza má hlavu a patu a dobře se čte. Z jejích zápisků doporučuji "Černá a černobílá".

