|
|
|
|
|
|
|
pokus.. nápad? ... něco ... na mě asi trochu nezvyklé ...
|
|
věnováno M. V.
|
|
|
|
Ach, co by byl svět prostý žen,
než pouhá bezútěšná poušť,
čím byl by muž tak okouzlen,
až volal by: Jen dál, jen houšť?
|
|
pocity, myslenky, vzpominky, sny, asociace, vecerni nalady.
citim tu lasku, ktera ve mne pretejka.. je to takovy miminko, ktery chce obcas ven :) spolu dohromady mirime vysoko. zaroven hluboko do sebe navzajem))
|
|
Jen si tu něco odložím
|
|
já ano
|
|
Nejedná se o obyčejnou sbírku básní, ale o propracovaný, hloubkový systém svodu, kdy za pomocí básní ze sbírky, které když dokážete správně a s odstupem času, v tu správnou chvíli aplikovat, dokážete jimy ulovit, svést, pomilovat a opustit jakoukoliv ženu. Źádná neodolá.
|
|
|
|
|
|
o emocích ze čtení historie
|
|
.
|
|
Interpunkci zanedbávám z principu a báseň publikuju z mobilu
|
|
byla jednou jedna holčička ...
(omlouvám se, ale nemůžu psát jenom pesimisticky:))
|
|
Bola napísaná niekedy v prvých týždňoch vzťahu. Báseň stratená a znovu objavená. ;)
|
|
|
|
|

