přidáno 29.10.2012
hodnoceno 13
čteno 1387(35)
posláno 0
Tebe ve svém srdci mám,
myslím na tebe i když usínám.
Mám tě tak moc ráda,
dokonce více než nejlepšího kamaráda.

Ty jsi mou součástí života.
Ty nahrazuješ mé srdce,
co ted ze mne dělá robota.
To vše jde velmi trpce.

Myslím na tebe celý dny i noci,
pro tebe tu budu vždy ku pomoci.
Tebe mi nikdo nenahradí,
ani moji nejlepší kamarádi.

Ty jsi ten koho moc miluji.
Jsi i ten koho s velkým citem maluji.
Maluji tě tak s láskou,
že ani nevěříš že to já skládám.


K tobě mám veliký cit,
jsou to nenahraditelná slova.
Ty ale z toho nebudeš nic mít,
ale já si budu o tobě hodně dlouho snít.


PS:Doufám,že mi věříš že sem toto složila já. =/ [Bélla:(]

přidáno 02.11.2012 - 01:33
takže: napsal jsem kdysi něco podobného, ale bez potřeby rýmu (což přidalo trochu k polokvalitě, protože začátky se málokdy rýmují správně).
Připomínka k devils pimpovu komentáři: Jakýpak rymy.cz ? To je jako psát recenze podle jiných recenzí. Není nic horšího, než se "učit" básnit podle jakéhosi internetového klíče.
Opravdu je to básnicky naveskerze špatné. Obsah je klasický. Tím, že je první, se hodnocení mění v Neohodnotitelné (pokud chceš ještě psát). Posoudím až další pokus, jestli sis z rad a postřehů něco vzala, nebo si stále píšeš podle ničeho a totálně neesteticky.
Láska zkrátka lidi mění
přidáno 01.11.2012 - 23:27
Elis-Němečková: ja na tebe nebudu zlej, protoze jsi dobre popsala, co citis a to je koneckoncu to hlavni. Narozdil od nekterych si myslim, ze obsah je nemene dulezity jako forma. Obsah uz mas, to je nutkani k psani. Ostatni mozna prijde. Kdyz ne, nic se nedeje ...
přidáno 30.10.2012 - 19:36
Elis-Němečková: Tak jsem tě "označil" v tom komentu, abys to určitě přečetla. Souhlasím s Náčelníkem. Zkus třeba i bez těch rýmů, pohraj si s tím. Já věřím, že na to máš, psát na úrovni. :) A taky si dej pozor na gramatiku, sice nejsme tady ve škole, ale jestli chceš aby tvá báseň byla respektována, dbej na češtinu. Snad už jen to. Padlý anděl odlétá.))))
přidáno 30.10.2012 - 11:27
Já jsem četl první řádek a stačilo mi. Protože však jsem hodnej strejda náčelník dám ti hned ze začátku radu. Hoď rýmy za hlavu, hoď rytmus za hlavu, snaž se o obsah. Když rýmuješ obsah utrpí.
Hodně štěstí při další tvorbě.
HAUGH
přidáno 30.10.2012 - 10:16
Tak pozor ..chvalička začíná chválit :)))

No , já docela souhlasím s komentama pode mnou ...lákat kluka na verše , no, nevím , ale pravdou je, že jsem si někde přečetla, že muše přitahují nejvíce 3 povolání , první dvě neznám , ale to třetí povolání je umělkyně, tak ho možná na své umění sbalíš ...ale aby láska byla trvalá, tak se na ní musí pracovat, jako na umění ...takže já bych opravdu Belle nebrala iluze hned na začátku..a hlavně, pokud to muselo jít ven , jako , že se to dralo někde z poza hloubky duše, tak jsi můj člověk ...prostě učený z nebe nespadl a jak jsem si poslední dobou všimla,hlásí se tu více a více mlaďoučkých , nezkušených básníků.... já osobně bych alespoň měsíc na sobě zapracovala, třebas jenom čtením si tu básní od jiných a porovnáváním s tím , cos vyplodila ty a pak zkus něco znovu vložit a uvidíme , jak jsi nám vykvetla :))

Jinak chválím odvahu ...a chválím i to , že ses snažila alespoň bránit tím , aby ti nebrali tvé mladé iluze...iluze se musí brát pomaloučku, polehoučku ..pak to nebolí :))) Ale ty nám vykveteš, neboj ...pokud teda budeš mít o poezii opravdový zájem ..
přidáno 30.10.2012 - 09:47
Já tvé verše začala číst kvůli názvu, ten jediný je asi upřímný a bez zbytečných slov a trochu škobrtavých veršíků...a musím přiznat....že k upřímnému vyznání opravdu stačí někdy jen tyhle 2 slovíčka...časem na to příjdeš...Někdy méně je více...Takže..pokud jsi napsala verše jen kvůli tomu, abys někomu vyznala lásku, bylo to zbytečné....Pokud se snažíš vyznat se ve svých emocích a chceš psát verše...vítej....:-)
přidáno 29.10.2012 - 23:11
1. www.rymy.cz
2. Plynulost a melodie je dana jakousi soucinnosti poctu samohlasek
Skakal pes
pres oves
zni lepe nez
Skakal pes
prez zluty vonavy rozkvetly oves
Kapito?
3. Spad - vasen musi mit spad neco co me "vcucne" nam te rada - bka bla bla - zkus to opsat vune mych citu napriklad
Nicmene vutej
přidáno 29.10.2012 - 22:59
1 sloka smazána a tamta taky vlastne tohle je originál tamyt byly udělány...tohle už snad de ne? =/
přidáno 29.10.2012 - 22:38
Achjo. Bolí to, no. Bolí to to číst, zvláště, když vím, žes to myslela dobře. Ten kluk má teda štěstí, a nemyslím to ironicky. Ale zase, rozhodla ses jít mezi básníky, a málokomu se povede, aby to první co napíše/publikuje bylo dechberoucí v pozitivním smyslu. Tak to hlavně nevzdávej. Tohle není nic moc, lhát ti nebudu. Piš, čti, a zlepšíš se. Snad jen to mohu říci. :)
přidáno 29.10.2012 - 20:57
Bohužel .. Ráda tady každého podporuji, ale nerada lžu... Po čtvrtém řádku, už jsem to ani nečetla dál... Myslím, že kdybys na tom trošku popracovala bylo by to lepší... Nic si z toho nedělej není to horší než moje :)
přidáno 29.10.2012 - 20:48
Souhlas s cvokhaus, první sloka je strašná, a dost nechápu, jak to jako může sloužit jako důkaz. Zbytek tak tragický není, i když rýmy tam působí hodně nuceně, a třeba řádek "když nejsem tvá láska tak proč ne aspon teta?" to je dost extrém, si nenašla nic vhodnější na rým světa?
No nic, tak třeba příště to bude lepší :)

PS: pokud čekáš, že tě tady bude každý jen plácat po ramenou a nechávat tě v iluzi, tak jsi asi na špatném místě.
přidáno 29.10.2012 - 20:06
Cvokhauz: to je možný ale první je sloka abych presvedcila jednoho kluka že to skládam já ;) asi nejsem tak suprová jako ty ale ne každý to umí a nic méne pravdu skrytou maj!;) a jsem tu první den =D tak mi nekaž iluze a jinak dík ;)
přidáno 29.10.2012 - 19:36
Promiň, ale první sloka mě odradila od dalšího čtení... tvé "rýmy" se nerýmují a když už ano, tak nejsou gramaticky správně... nicméně vítej.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Miluji tě!♥ : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Touha

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Bělorusko živě
demonstrace
Duke of Budweis
Roman M

Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2020 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku