|
|
|
báseň plná rýmu a krásných obratů zakončená povídkovou úvahou
|
|
|
|
|
|
jak by to asi dopadlo kdyby se něco takového stalo ...:)
|
|
...má keců jak Palacký.
Ranní vlakovice.
|
|
Má druhá, rok 2011, když jsem chtěl usměrnit, povzbudit, nabudit
|
|
nedalo mi to a musel sem zveršovat pár postřehů z včerejší olomoucké demonstrace proti imigraci :)
|
|
Vopruz, sanfranciskej styl.
|
|
část první
|
|
|
|
|
|
...po sérii čtyř nepovedených mentálních výstřiků přichází pátá egoistická ubrečená sračka...
|
|
asociace my, lidé moderní, stejně jako lidé z doby ledové - četla jsem se synem Lovce mamutů :) je to stejné, bylo, jest a bude.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Jsoucno řekl o štiler :Kamarád ve zbrani, expert v kouzlení. Pár společných zážitků, které mě baví ještě teď. Jeho tvorba je v těchto končinách potřeba jako vodka na stranické schůzi. Cynik se skvělým darem dokonale a z fleku přetextovat jakoukoliv písničku.


