|
Vše podstatné je v básni samé, takže další slova jsou zbytečná...
|
|
v galerii Života
|
|
Balatta na zadaná slova: sezóna čistota zázrak líbání lesík.
(Forma: abab cde_cde_effa)
|
|
Člověku se žene hlavou spousta myšlenek o tom, jaké by to bylo, kdyby se lidé méně honily za pozemskými statky, nalezli si více času pro sebe i pro druhé, nebáli se být na sebe hodní a vůbec dávali najevo krásné city a myšlenky. A svět by se změnil v Ráj!
Tak zapomeňte na svůj spěch, udělejte si čas jeden pro druhého, přestaňte všechno přepočítávat jen na peníze, mějte se chvilku rádi jen tak a neptejte se, co za to!
|
|
změněno!!
(vymazána předposlední sloka...)
|
|
můžete si domyslet cokoli... takový.. téměř zimní splín... bez souvislostí...
|
|
Takové krátké vyznání, které jsem napsal, zatímco bytost bezmála dokonalá mluvila se svým přítelem..
Oh ano.. závisti se někdy člověk nevyhne..
|
|
Jedna šuplíkovka.
|
|
Mám je rád.
|
|
Některý ženský si najdou sto důvodů, proč musí utrácet.
|
|
kde se vzala, tu se vzala
|
|
Dvě rozdílný části mojí poEzie, dva naprosto nepropojitelný světy... Je to jako dvě úplně jiný osoby spojený v jednu - ve MNĚ. * aneb Seznamte se s mojí maličkostí... (na Literu pod stejným nickem ;))
|
|
|
|
Nakreslila jsem dítě držící sluníčko na provázku...Vy ne?
(...a...Ano! Stále přispívám i na liter:) )
|
|
haldama sněhu... A do háje si vezměte svou posranou něhu...
|
|
inspirováno transcedentálními růžemi a fialkami; invert, noun. Invert, verb.
|
|
ona ví:)
|
|
Já zamýšlím se častokrát,
kým jsem a kým snad byl bych rád,
a zda, až čas můj pomine,
si někdo vůbec vzpomene...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Spáč [17], pier [17], Gothaj bez Cibule [15], Fero132 [14], Plajda [14], TheShmash [13], Ellis773 [12], Ben Víno [12], Kryštof [8], anjayani [4]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P

