|
|
|
|
|
No jo, byl to krásnej sen...
|
|
(Takhle zní Náčelník!!! Vážně!!!) - jinak omlouvám se za nekvalitní zvuk a to šustění a pískání, ale... Su chudý básník, neasi...
|
|
Tak trochu experiment :) snad to někdo dle názvu pochopí...
|
|
|
|
Čí je to vina?
|
|
Hodně osobní. Moc prosím o komentáře a jakékoli názory. / Kdyby někoho napadl trefný a jednoduchý název, byla bych vděčná. ;-)
|
|
Po dlouhé době zase úplně jiné myšlenky... Váhala jsem mezi kategorií "erotika, sex" a "láska"... Nechť si v tom každý najde to své:-)
|
|
No a takhle já to vidim.
|
|
(ABAB CC DD) a použití slov: radost, rameno, potlesk, mrcha, blesk
|
|
Tak zase jednou...
|
|
Klasické Rondeau: 13 veršů, slogan, kterým báseň začíná a zároveň je pointou. Jen dva rýmy.
|
|
Romanťárna po dlouhé době :)
|
|
K tý lásce v kategorii dodávám, že je lehce zaměnitelná za erotika/sex.
|
|
Nostalgie z minulého podzimu.
Moc prosím o komentáře.
|
|
Trochu návrat ke starému stylu, ovšem v novém kabátě :)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P


