podobná díla k Čekání je děvka


No jo, byl to krásnej sen...
přidáno 12.12.2011
hodnoceno 15
čteno 1832(27)
posláno 0
(Takhle zní Náčelník!!! Vážně!!!) - jinak omlouvám se za nekvalitní zvuk a to šustění a pískání, ale... Su chudý básník, neasi...
přidáno 06.01.2014
hodnoceno 14
čteno 1542(25)
posláno 0
Tak trochu experiment :) snad to někdo dle názvu pochopí...
přidáno 15.12.2011
hodnoceno 18
čteno 1624(18)
posláno 0
přidáno 22.02.2017
hodnoceno 33
čteno 1784(39)
posláno 0
Čí je to vina?
přidáno 07.02.2012
hodnoceno 123
čteno 3749(223)
posláno 0
Hodně osobní. Moc prosím o komentáře a jakékoli názory. / Kdyby někoho napadl trefný a jednoduchý název, byla bych vděčná. ;-)
přidáno 23.09.2011
hodnoceno 42
čteno 2233(60)
posláno 0
Po dlouhé době zase úplně jiné myšlenky... Váhala jsem mezi kategorií "erotika, sex" a "láska"... Nechť si v tom každý najde to své:-)
přidáno 23.12.2012
hodnoceno 16
čteno 1570(34)
posláno 0
přidáno 24.05.2011
hodnoceno 19
čteno 1756(24)
posláno 0
Oddechovka, opravdu prostá.
přidáno 14.01.2013
hodnoceno 20
čteno 1369(33)
posláno 0
No a takhle já to vidim.
přidáno 08.01.2012
hodnoceno 15
čteno 1527(21)
posláno 0
(ABAB CC DD) a použití slov: radost, rameno, potlesk, mrcha, blesk
přidáno 18.02.2015
hodnoceno 34
čteno 2142(24)
posláno 0
přidáno 06.02.2015
hodnoceno 14
čteno 1774(31)
posláno 0
Tak zase jednou...
přidáno 04.11.2014
hodnoceno 11
čteno 1278(20)
posláno 0
Klasické Rondeau: 13 veršů, slogan, kterým báseň začíná a zároveň je pointou. Jen dva rýmy.
přidáno 30.01.2017
hodnoceno 12
čteno 1312(18)
posláno 0
Romanťárna po dlouhé době :)
přidáno 07.06.2012
hodnoceno 33
čteno 2193(39)
posláno 0
K tý lásce v kategorii dodávám, že je lehce zaměnitelná za erotika/sex.
přidáno 13.12.2013
hodnoceno 5
čteno 1251(11)
posláno 0
Nostalgie z minulého podzimu. Moc prosím o komentáře.
přidáno 12.09.2011
hodnoceno 12
čteno 1778(28)
posláno 0
Trochu návrat ke starému stylu, ovšem v novém kabátě :)
přidáno 13.12.2011
hodnoceno 11
čteno 2365(13)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :
podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming