|
Pre Doda,ktorý dal prednost heroinu pred životom.
|
|
|
|
Pocit kdysi naškrábaný na prošlou jízdenku při návštěvě zámku Velké Losiny. Básní bych to asi nenazval...
|
|
Možná poslední... pár pocitů...
|
|
Ukážka vrcholnej sebaľútosti... na svoju obranu môžem uviesť len toľko, že už sa ma 3 dni drží ako kliešť a poľavuje iba veľmi pomaly...
Osobná hygiena poéziou, je to výplach, ergo estetická hodnota básne pod bodom mrazu, fakt sorry, muselo to von aspoň takto.
|
|
které ti posílám
|
|
|
|
6.9.2013 8:23
|
|
Odkud a kam
|
|
|
|
Napriek tomu, ako báseň pôsobí, neodráža môj duševný stav.
V skutočnosti som sa pri jej tvorbe dosť dobre zabával :)
|
|
O mé snaze abstinovat...
|
|
Zas se pokouším o rým A B A B. Spíše rychlý pokus, ale za zhodnocení budu rád, děkuji ... :-)
|
|
Vzpomínka na květen 2016, poznala jsem kluka, plavovlasýho schizofrenika, snad o 3 roky staršího než já. Dovolil mi na chvíli okupovat jeho život a vidět ho hroutit se před mýma očima.
Nevím, jestli vůbec ještě žije, úplně zmizel...
Tahle je výstřižek z jedněch našich nočních konverzací... Kdy jsem byla ospalá a on lítal.
|
|
Za pokus snad nic nedám... Tak jen do mě ;)
|
|
|
|
Strniště strnulé bezvětřím
|
|
|
|
úvodná báseň mojej zbierky, neviem, prečo som ju sem nedala už skôr...
"Život je jedna veľká rovnica a všetko sa dá vypočítať."
profesorka fyziky, 1. ročník gymnázia
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)

