podobná díla k O JEDNOHO MÍŇ


Pre Doda,ktorý dal prednost heroinu pred životom.
přidáno 31.08.2012
hodnoceno 15
čteno 1784(32)
posláno 0
Pocit kdysi naškrábaný na prošlou jízdenku při návštěvě zámku Velké Losiny. Básní bych to asi nenazval...
přidáno 01.12.2015
hodnoceno 30
čteno 1840(37)
posláno 0
Možná poslední... pár pocitů...
přidáno 24.05.2013
hodnoceno 7
čteno 1407(17)
posláno 0
Ukážka vrcholnej sebaľútosti... na svoju obranu môžem uviesť len toľko, že už sa ma 3 dni drží ako kliešť a poľavuje iba veľmi pomaly... Osobná hygiena poéziou, je to výplach, ergo estetická hodnota básne pod bodom mrazu, fakt sorry, muselo to von aspoň takto.
přidáno 28.02.2019
hodnoceno 9
čteno 1378(12)
posláno 0
které ti posílám
přidáno 26.02.2014
hodnoceno 13
čteno 1521(14)
posláno 0
přidáno 12.08.2013
hodnoceno 17
čteno 1529(27)
posláno 0
6.9.2013 8:23
přidáno 06.09.2013
hodnoceno 8
čteno 1640(13)
posláno 0
Odkud a kam
přidáno 04.11.2013
hodnoceno 7
čteno 1621(21)
posláno 0
přidáno 24.05.2020
hodnoceno 7
čteno 820(20)
posláno 0
Napriek tomu, ako báseň pôsobí, neodráža môj duševný stav. V skutočnosti som sa pri jej tvorbe dosť dobre zabával :)
přidáno 21.08.2009
hodnoceno 7
čteno 1972(17)
posláno 0
O mé snaze abstinovat...
přidáno 31.08.2014
hodnoceno 1
čteno 1715(14)
posláno 0
Zas se pokouším o rým A B A B. Spíše rychlý pokus, ale za zhodnocení budu rád, děkuji ... :-)
přidáno 22.03.2013
hodnoceno 5
čteno 1395(12)
posláno 0
Vzpomínka na květen 2016, poznala jsem kluka, plavovlasýho schizofrenika, snad o 3 roky staršího než já. Dovolil mi na chvíli okupovat jeho život a vidět ho hroutit se před mýma očima. Nevím, jestli vůbec ještě žije, úplně zmizel... Tahle je výstřižek z jedněch našich nočních konverzací... Kdy jsem byla ospalá a on lítal.
přidáno 13.11.2016
hodnoceno 2
čteno 1485(8)
posláno 0
Za pokus snad nic nedám... Tak jen do mě ;)
přidáno 09.12.2013
hodnoceno 13
čteno 1684(21)
posláno 0
Strniště strnulé bezvětřím
přidáno 02.07.2010
hodnoceno 3
čteno 1615(13)
posláno 0
přidáno 15.09.2014
hodnoceno 4
čteno 1243(15)
posláno 0
úvodná báseň mojej zbierky, neviem, prečo som ju sem nedala už skôr... "Život je jedna veľká rovnica a všetko sa dá vypočítať." profesorka fyziky, 1. ročník gymnázia
přidáno 08.04.2013
hodnoceno 12
čteno 1359(22)
posláno 0
přidáno 23.11.2016
hodnoceno 2
čteno 1228(15)
posláno 0
1|2|3|4
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :
Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming