|
s úsměvem a nadhledem:-)
|
|
|
|
Kam jsem se to zase dostal?
|
|
|
|
Zase.. ale mě to prostě baví :)
|
|
Každý den malý objev ...
|
|
.. já čekám
|
|
asi mluví sama za sebe, řekla bych/ ono je totiž někdy lepší ani moc nemluvit, spíš jenom cítit a být, řekla bych...
|
|
Lehce provokační úvaha z nežádaného úhlu. Věnováno všem smuténkujícím autorům.
|
|
malá zimní deprese:-))
|
|
Tu dum... Tu dum... Tu dum... Realita.
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
veronika řekla o Liss Durman :liss..rozumime si, vzdycky se ti snazim komentem neco sdelit, ale asi ne vzdycky se mi to podari..co bych ti chtela rict je to, ze sem rada, ze te znam-neznam a jestli si v ty plzni, tak se koukej nekdy ozvat...:)...libi se mi, jak si uprimna a stojis si za tim svym..

