|
malá zimní deprese:-))
|
Mám červený nos a mrznou mi uši,
ta čepice mi prý i sluší,
ale je mi zima čím dál víc,
asi mám i srdce studené,
když chci teplo a už nic.
Dokážeš mě zase rozehřát?
Víš..tak jako dřív....jako tehdy,
když zastavil jsi čas....
Mám červený nos a mrznou mi uši
ta čepice mi prý i sluší
ale zahřát mě umíš jen ty.
ta čepice mi prý i sluší,
ale je mi zima čím dál víc,
asi mám i srdce studené,
když chci teplo a už nic.
Dokážeš mě zase rozehřát?
Víš..tak jako dřív....jako tehdy,
když zastavil jsi čas....
Mám červený nos a mrznou mi uši
ta čepice mi prý i sluší
ale zahřát mě umíš jen ty.

U nás 20 cm sněhu a - 27 ...máme kalamitu...nejezdí autobusy, dodavatelé , auta..:)))
D_P
Prijed k nám - 5 cm sněhu -20 az -27 ... ;)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Mám červený nos i uši : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Příteli
Předchozí dílo autora : Plesová sezona
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Adrianne Nesser :Skvělej člověk, kterej nikdy nezklame!! Je s ní prdel.. Kdo nezažije, nepochopí! Chybíš mi, ty i ten zbytek supr lidiček ze třídy...!

