podobná díla k Rozlúčka


přidáno 15.10.2012
hodnoceno 24
čteno 1637(27)
posláno 0
Ďalší rozchod za mnou... už nevládzem
přidáno 23.08.2012
hodnoceno 18
čteno 1475(17)
posláno 0
Upozornenie pre literárne náročných čitateľov: Výplach... umelecká hodnota hlboko pod nulou - bleeeeeeee :P
přidáno 11.10.2013
hodnoceno 18
čteno 1455(17)
posláno 0
přidáno 18.02.2013
hodnoceno 22
čteno 1457(23)
posláno 0
ďalší výplach - bleeeeeee :P Pardóóóóóón, sama dúfam, že už je to posledná o ňom. https://www.youtube.com/watch?v=ZnaHFXgzr2A
přidáno 04.03.2014
hodnoceno 13
čteno 1806(18)
posláno 0
...
přidáno 16.01.2014
hodnoceno 11
čteno 1587(14)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=8bJ_8X0jcOU vysvetlivky: Krajina maľovaná čajom = Srbsko; svetoznámy srbský autor Milorad Pavić napísal rovnnomenné dielo, kde farbisto opisuje (nielen) Belehrad - vrelo odporúčam prečítať! ;) Väčšina Čechov bude mať zrejme problém s výrazom "načim", je to slovenský ekvivalent slova "treba", čo je srbo-chorvátsky, resp. chorvátsky výraz, udomácnený aj na Slovensku. Slovu "načim" už nerozumejú ani samotní Slováci... :) P.S.: Prečo sa tým básňam tak ťažko vymýšľajú názvy, keď sa v podstate píšu samy?
přidáno 05.05.2013
hodnoceno 7
čteno 1468(9)
posláno 0
Tak chutí rozchod...
přidáno 27.03.2012
hodnoceno 9
čteno 1745(15)
posláno 0
přidáno 26.09.2010
hodnoceno 10
čteno 1992(22)
posláno 0
30.6.2013 20:09
přidáno 01.07.2013
hodnoceno 6
čteno 1431(20)
posláno 0
V názve je všetko. Amen.
přidáno 10.04.2015
hodnoceno 6
čteno 1283(13)
posláno 0
přidáno 26.11.2011
hodnoceno 12
čteno 1831(26)
posláno 0
"A co miloval, miloval jsem sám." Jedna stereotypní básnička o lásce- zklamání.
přidáno 08.05.2013
hodnoceno 20
čteno 1835(29)
posláno 0
přidáno 23.06.2023
hodnoceno 10
čteno 665(13)
posláno 0
přidáno 30.08.2010
hodnoceno 7
čteno 2196(21)
posláno 0
... THE END... ... LA FIN... ... KONIEC... http://www.youtube.com/watch?v=Ng-mPZa77oE
přidáno 29.03.2013
hodnoceno 7
čteno 1653(11)
posláno 0
přidáno 24.06.2013
hodnoceno 7
čteno 1636(15)
posláno 0
přidáno 17.02.2015
hodnoceno 7
čteno 1425(13)
posláno 0
když člověk neví...tak je to docela špatný, když je člověk nerozhodný...tak je to ještě horší...a když jednou konečně pochopí je to horší než by pan Konec světa řekl...
přidáno 21.11.2007
hodnoceno 12
čteno 1924(36)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Delivery :
Teress! nejvetsi spisovatelka! a ja se tesim az za to budes brat tucny prachy:D huu to se budem mit!:-) davej to tak jako do ted;) ses nejlepsi segra na svete)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming