|
veeeeeeeľmi stará báseň
|
Slová už nehrejú,
zbytočne len bolia.
Správame sa k sebe
ako cudzí ľudia, čo
náročky sa zraňujú,
pretože sa nudia.
Božie slzy na okennom ráme,
prečo sa v sebe vôbec nevyznáme?
Rozum tíško napovie, to, čo
srdce dávno vie: Nebol si
ten pravý preň... „Rozhodnutie
prosím zmeň!“
Ak sa dvaja veľmi ľúbia,
majú problém nadobro sa rozlúčiť;
nech ich zato iní súdia,
nie je ľahké povedať si zbohom
a nestarať sa o to, čo
s tým druhým bude potom...
zbytočne len bolia.
Správame sa k sebe
ako cudzí ľudia, čo
náročky sa zraňujú,
pretože sa nudia.
Božie slzy na okennom ráme,
prečo sa v sebe vôbec nevyznáme?
Rozum tíško napovie, to, čo
srdce dávno vie: Nebol si
ten pravý preň... „Rozhodnutie
prosím zmeň!“
Ak sa dvaja veľmi ľúbia,
majú problém nadobro sa rozlúčiť;
nech ich zato iní súdia,
nie je ľahké povedať si zbohom
a nestarať sa o to, čo
s tým druhým bude potom...
Rozlúčka : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : V odraze hviezd
Předchozí dílo autora : S humorom za stolom
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.

