veeeeeeeľmi stará báseň
přidáno 25.05.2012
hodnoceno 4
čteno 1659(9)
posláno 0
Slová už nehrejú,
zbytočne len bolia.
Správame sa k sebe
ako cudzí ľudia, čo
náročky sa zraňujú,
pretože sa nudia.

Božie slzy na okennom ráme,
prečo sa v sebe vôbec nevyznáme?
Rozum tíško napovie, to, čo
srdce dávno vie: Nebol si
ten pravý preň... „Rozhodnutie
prosím zmeň!“


Ak sa dvaja veľmi ľúbia,
majú problém nadobro sa rozlúčiť;
nech ich zato iní súdia,
nie je ľahké povedať si zbohom
a nestarať sa o to, čo
s tým druhým bude potom...

přidáno 10.05.2013 - 13:19
Homér: díky :)
přidáno 10.05.2013 - 13:16
Stará, ale dobrá.
přidáno 26.05.2012 - 23:23
Mlčenlivý: je stará... ale dakujem :)
přidáno 26.05.2012 - 12:46
Devils_PIMP
Hlavu hore ;)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Rozlúčka : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : V odraze hviezd
Předchozí dílo autora : S humorom za stolom

» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :
Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming