|
....
|
|
Zmuchláno s SSS.
|
|
|
|
|
|
některé myšlenky a chvíle se nikdy nevytratí,stejně jako víra v jejich návrat
|
|
1. 12. 2010
|
|
6. 12. 2007
|
|
|
|
..Ty horší dny..
|
|
|
|
Něco velmi osobního, co mě asi nejvíce vystihuje...
|
|
pomalu se k tomu blíží, kdy lidstvo bude potrestáno za své hříchu. Buď už bohem a nebo všemohoucí přírodou
|
|
Jsi můj druhej ještěrčí král... ale to Ty přece víš. ;) (D.)
|
|
nějak mi to nedá nevložit sem ještě jednu podstatně starší sestřičku předchozí básničky. Patří k sobě :-)
|
|
pocitovka
|
|
Ráda si přečtu vaše názory.
|

