|
....
|
|
Enjoy and recycle
|
|
1. 12. 2010
|
|
|
|
Kombinace mé tradiční poesie s poesií Bylinčinou.
(přesně takhle to nebylo, ale znáte to, jedna paní povídala a druhá to slyšela jinak :))
|
|
Asi netřeba říkat o čem je :)
|
|
|
|
Pokus druhý a poupraveno
|
|
|
|
Když máme ten... Mezinárodní den poezie
|
|
6. 12. 2007
|
|
Co na to říct?
|
|
Vzhledem k uplynulým rokům... to ze skupiny vyhazuji... Není to dobrá báseň, opravdu ne.
|
|
Neprozradim o čem to je. Přijďte si na to sami.
|
|
Vemte básníkovi hlavu, napíše vám sexuální báseň. Vemte mu srdce a vyplivne tohle...
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=LKCLXe9z13g
|
|
pomalu se k tomu blíží, kdy lidstvo bude potrestáno za své hříchu. Buď už bohem a nebo všemohoucí přírodou
|
|
...implozivní exploze...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.

