podobná díla k Kladivem


Enjoy and recycle
přidáno 06.06.2011
hodnoceno 19
čteno 1675(24)
posláno 0
1. 12. 2010
přidáno 08.03.2013
hodnoceno 23
čteno 1630(14)
posláno 0
přidáno 21.12.2011
hodnoceno 19
čteno 1719(13)
posláno 0
Trochu jinak...
přidáno 01.05.2013
hodnoceno 37
čteno 1800(30)
posláno 0
Kombinace mé tradiční poesie s poesií Bylinčinou. (přesně takhle to nebylo, ale znáte to, jedna paní povídala a druhá to slyšela jinak :))
přidáno 15.02.2012
hodnoceno 9
čteno 1220(13)
posláno 0
píšu a píšu...
přidáno 25.02.2012
hodnoceno 20
čteno 1891(13)
posláno 0
Asi netřeba říkat o čem je :)
přidáno 02.11.2011
hodnoceno 8
čteno 1491(20)
posláno 0
přidáno 09.11.2011
hodnoceno 15
čteno 1558(16)
posláno 0
Pokus druhý a poupraveno
přidáno 12.08.2017
hodnoceno 11
čteno 1330(21)
posláno 0
přidáno 31.10.2011
hodnoceno 9
čteno 1207(15)
posláno 0
Když máme ten... Mezinárodní den poezie
přidáno 21.03.2013
hodnoceno 11
čteno 1775(13)
posláno 0
6. 12. 2007
přidáno 27.03.2013
hodnoceno 16
čteno 1675(18)
posláno 0
Co na to říct?
přidáno 08.11.2011
hodnoceno 9
čteno 1372(24)
posláno 0
Vzhledem k uplynulým rokům... to ze skupiny vyhazuji... Není to dobrá báseň, opravdu ne.
přidáno 10.06.2011
hodnoceno 13
čteno 1583(34)
posláno 0
Neprozradim o čem to je. Přijďte si na to sami.
přidáno 14.01.2013
hodnoceno 11
čteno 1910(15)
posláno 0
Vemte básníkovi hlavu, napíše vám sexuální báseň. Vemte mu srdce a vyplivne tohle...
přidáno 09.11.2011
hodnoceno 7
čteno 1278(17)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=LKCLXe9z13g
přidáno 02.06.2013
hodnoceno 14
čteno 1497(10)
posláno 0
pomalu se k tomu blíží, kdy lidstvo bude potrestáno za své hříchu. Buď už bohem a nebo všemohoucí přírodou
přidáno 26.08.2012
hodnoceno 13
čteno 1696(12)
posláno 0
...implozivní exploze...
přidáno 18.03.2013
hodnoceno 17
čteno 1471(25)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :
Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming