|
Vzpomínka na polibek ve tramvaji.
|
|
|
|
|
|
tak jsem se nechal vyhecovat k básni
|
|
|
|
slazený jen název
|
|
Už i já jsem se nechala okouzlit atmosférou podzimu. :)
|
|
V tomhle vedru mě nenapadlo dát sem lepší text, než tenhle kalambúr s lomeným rýmem.
|
|
Zaregistrovali ste už ten rozdiel? ;)
|
|
|
|
***
|
|
Roční období/ láska
|
|
(báseň napsaná na den přesně před 13 lety... nějak se nám to počasí proměnilo, co...)
|
|
velmi zajímavý úkaz
|
|
|
|
Jen takové jarní rýmování, jak se koukám kolem a nadšením se rozpouštím :D
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=woSGoU1aN5Y
|
|
Jsem slunceholik, když je ho málo mám fakt absťák.
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
valemart řekl o gabkin :Chlape... respekt! Cítím z Tvých slov syrovost vůně života...

