Kategorie : všechny

další povídka, pls komentíky.
přidáno 14.11.2007
hodnoceno 1
čteno 3939(13)
posláno 0
...odejdi...
přidáno 13.11.2007
hodnoceno 1
čteno 1572(17)
posláno 0
padají vločky...je mi chladno...vracejí se mi vzpomínky na malé velké chvíle, které se už nebudou nikdy...opakovat...*
přidáno 13.11.2007
hodnoceno 11
čteno 2060(28)
posláno 0
"Znovu milovat znamená,že se srdce vysmívá rozumu." Théodore de Banville. "Všechno, co vidíme nebo v co věříme, je jen pouhým snem ve snu." E.A.Poe
přidáno 13.11.2007
hodnoceno 1
čteno 1237(6)
posláno 0
kdybych mohla zařadila bych ji mezi divné...
přidáno 13.11.2007
hodnoceno 2
čteno 1471(19)
posláno 0
Láska... Stokrát omletý klišé v různejch podobách... Myslim, že některým bude dílo povědomé z literu...
přidáno 13.11.2007
hodnoceno 4
čteno 2030(27)
posláno 0
Tak todle je další z mých povídek kdy mi ruce jely po klávesnici a mozek nestíhal.Prosím o komentáře.Děkuji. Mám víc verzí,tak mi pište a já je sem dam.
přidáno 13.11.2007
hodnoceno 3
čteno 1589(15)
posláno 0
přidáno 12.11.2007
hodnoceno 3
čteno 1484(17)
posláno 0
Včerejší noc...a pár pocitů hozených na papír...;)
přidáno 12.11.2007
hodnoceno 9
čteno 1635(45)
posláno 0
další pokračování, ještě ne konečné...
přidáno 12.11.2007
hodnoceno 3
čteno 1342(7)
posláno 0
Myslím, že název i obsah básně mluví za vše... :-D
přidáno 12.11.2007
hodnoceno 4
čteno 2502(26)
posláno 0
...představím se, s dovolením...
přidáno 12.11.2007
hodnoceno 7
čteno 1759(29)
posláno 0
prosím o komentáře! a upřímně... prosím!
přidáno 12.11.2007
hodnoceno 2
čteno 1415(17)
posláno 0
____._____-____.lů--.....júú...mmmmmmmm..mhááá
přidáno 11.11.2007
hodnoceno 7
čteno 1677(25)
posláno 0
Opět a zase... měla jsem potřebu.. něco .. udělat?? Tak tady je... zasvěcení pochopí, nezasvěcení se, doufám, pokusí pochopit... ;)
přidáno 11.11.2007
hodnoceno 22
čteno 2355(34)
posláno 0
opustila mě a já tomu nedokázala ubránit.Bolí to a moc.Jenže co mám dělat když ona nechce??Todle je moje starší dílko.Nikdy na tebe nezapomenu.
přidáno 11.11.2007
hodnoceno 5
čteno 1695(14)
posláno 0
:o)
přidáno 11.11.2007
hodnoceno 16
čteno 2041(41)
posláno 0
starší, z konce září...
přidáno 10.11.2007
hodnoceno 3
čteno 1775(18)
posláno 0
Proč si všichni myslí, že andělé musí být takoví, jaké si vysní? Každý skutek bývá po zásluze potrestán. Nelekejte se, hlavně dočtěte do konce.
přidáno 10.11.2007
hodnoceno 3
čteno 1355(16)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Yana řekla o Kakuzu :
Jednou tě někdo nazval pupenem, pamatuješ, řekla bych že to vystihl přesně a tuším, že až vykveteš budeme zírat. Tvoje poezie je čím dál lepší(-:
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming