Kategorie : všechny

dlouho
přidáno 20.11.2007
hodnoceno 3
čteno 1661(28)
posláno 0
srdce nespoutej se mi obvazy od ran...che:D;)..každopádně nemá to být zklamání..ale taky nejde o optimistiku..takže...to je asi vše co bych vám k tomu chtěla říct...:)
přidáno 19.11.2007
hodnoceno 9
čteno 1603(30)
posláno 0
jen mi to skritizujte....... ale psala sem to já tak si děte někam s tím: já bych tam napsal tohle a tohle! pak by to bylo vaše ne moje!
přidáno 19.11.2007
hodnoceno 11
čteno 1976(21)
posláno 0
... vrátit se k nim, ... kdyby to tak šlo ...
přidáno 19.11.2007
hodnoceno 7
čteno 1818(17)
posláno 0
přidáno 19.11.2007
hodnoceno 17
čteno 1531(26)
posláno 0
... úryvek z knihy života
přidáno 19.11.2007
hodnoceno 11
čteno 1572(19)
posláno 0
Úvaha o strastích a slastí let študáckých...
přidáno 19.11.2007
hodnoceno 4
čteno 1785(26)
posláno 0
chtěla bych poděkovat té, které je věnována.. ona ví;)
přidáno 19.11.2007
hodnoceno 4
čteno 1817(16)
posláno 0
Tak takhle měla původně povídka Zamilovaný anděl vypadat.Docela dlouho se mi do této části nechtělo,ale dneska opět nemám náladu a tak píšu.Předem děkuji za komentáře.
přidáno 19.11.2007
hodnoceno 3
čteno 1545(15)
posláno 0
nechci se loucit, vrat se
přidáno 18.11.2007
hodnoceno 8
čteno 1548(25)
posláno 0
přišla k nám paní zima a mě políbila múza:)
přidáno 18.11.2007
hodnoceno 17
čteno 2015(27)
posláno 0
jsem rozčílená
přidáno 18.11.2007
hodnoceno 11
čteno 2106(21)
posláno 0
Ze sbírky: "Balady našich dnů"
přidáno 18.11.2007
hodnoceno 7
čteno 2418(22)
posláno 0
...někdy je lepší ničemu nevěřit....
přidáno 18.11.2007
hodnoceno 6
čteno 1857(20)
posláno 0
Když píšu básně
přidáno 18.11.2007
hodnoceno 4
čteno 2093(13)
posláno 0
....
přidáno 17.11.2007
hodnoceno 11
čteno 4166(38)
posláno 0
...
přidáno 17.11.2007
hodnoceno 20
čteno 1757(36)
posláno 0
Byli spolu, měli se rádi, a rozešli se. Nestalo se nic mimořádného.
přidáno 17.11.2007
hodnoceno 6
čteno 1513(30)
posláno 0
... a mez, na cáry potrhaná, ztrácí svůj dech ...
přidáno 17.11.2007
hodnoceno 8
čteno 1814(17)
posláno 0
jen takové memento...nechápu proč to vždy musí odnést ti, kteří se snaží být jen prostě sami sebou...:(
přidáno 17.11.2007
hodnoceno 6
čteno 2055(26)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Liss Durman řekla o kryndy :
Kryndy... Tady asi bez komentáře. Stejně nevim, jak ten náš sesterskej vztah vyjádřit takhle černý na bílým.. My víme a to je hlavní :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming