Kategorie : všechny

Takové krátké vyznání, které jsem napsal, zatímco bytost bezmála dokonalá mluvila se svým přítelem.. Oh ano.. závisti se někdy člověk nevyhne..
přidáno 02.12.2007
hodnoceno 9
čteno 1771(22)
posláno 0
Lob der Thränen. Franzi, zemřel jsi tak mlád. Zas jedna jako za starých časů. Pathos a omáčka. Výborné pochutnání. Dobrou chuť.
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1431(17)
posláno 0
Taková krátká hravá básnička..
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1759(14)
posláno 0
Nemám ráda anotace, takže čtěte a uvidíte.
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1924(20)
posláno 0
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 6
čteno 1628(20)
posláno 0
Jen hříčka usmoleného odpoledne...
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 9
čteno 2066(28)
posláno 0
tak nějak zatím nevím, co si o ní myslet. znamená pro mě moc...
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 6
čteno 1394(16)
posláno 0
Vyznat někomu lásku je jako přinést mu své srdce na stříbrném talíři se stříbrným nožem a říct:,,Bodni si!“
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1560(17)
posláno 0
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 10
čteno 2390(27)
posláno 0
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1833(9)
posláno 0
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1915(31)
posláno 0
:)
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 19
čteno 1833(31)
posláno 0
...:))
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 4
čteno 2010(18)
posláno 0
Motto povídky : Fantazie je místo kde se rodí sny, tak běž a žij svůj sen.
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 0
čteno 1269(12)
posláno 0
Sweet dreams....
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 1
čteno 1675(11)
posláno 0
..já vím já vím....ale poznáte sami, že to do této kategorie patří...fakt jo...pokud mě necháte pokračovat...je to na vás...:-))))
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 6
čteno 1658(29)
posláno 0
vzpomínková..
přidáno 30.11.2007
hodnoceno 10
čteno 1829(28)
posláno 0
čtetě, čtěte, čtěte:)
přidáno 30.11.2007
hodnoceno 1
čteno 1814(12)
posláno 0
:) děkuji Klárko....Bylo to hezké:)
přidáno 30.11.2007
hodnoceno 5
čteno 2017(29)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Liss Durman řekla o kryndy :
Kryndy... Tady asi bez komentáře. Stejně nevim, jak ten náš sesterskej vztah vyjádřit takhle černý na bílým.. My víme a to je hlavní :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming