|
Taková náladovka ve staročínských kulisách.
|
|
...stále ještě doufám!
|
|
Nemá to kvalitu, nemá to smysl, je to šílené
|
|
Jedna z mých prvních, vznikla v létě 2011
|
|
|
|
Druhá sloka je částí písně mého velkého oblíbence, který mě velmi ovlivnil... Ivana Hlase...
|
|
Stýská se mi po jeho dotecích...
|
|
První epizoda postmoderně naturalistického seriálu Ester Krejčí. (Oproti 2. vydání byla opravena psychologie postav a jedna faktická chyba + nová předmluva.) Stránky seriálu: http://ekrejcixf.sweb.cz/
|
|
|
|
víc
|
|
Zase po čase jedna ptákovina..:-)
|
|
Je potřeba se naladit na stejnou notu, aby nám ta životní píseň nedrhla.
|
|
Kdo se skrýva za maskou? To odhalí vždy čas. Není potom už pozdě?
(Nevím zde jsem vhodně zvolil, čárky a tečky případně děkuji za radu ;) )
|
|
|
|
Pokus o báseň s volným rýmem. O poezii jsem se nikdy nepokoušel, spíš jen pokus, pokud se někomu něco takového líbí.
|
|
povídečka v duchu sex na veřejnosti - ze začátku okecávačky, tak neusněte, ale vzala jsem si k srdci komenty u předchozího díla a dala si víc záležet, tak snad to bude lepší :)
|
|
|
|
srdce
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Singularis řekla o BorůvkaB :Inteligentní a zajímavá autorka. Škoda, že píše hlavně básně. I když někdy nedomyslí všechny souvislosti, její próza má hlavu a patu a dobře se čte. Z jejích zápisků doporučuji "Černá a černobílá".

