|
Řadím to k básním kvůli formě. Na tento profil budu dávat díla výhradně filozofického obsahu. Které se vztahují k fyzis a k člověku. "KDO SNÍ TEN SE MÁ BOŽSKY, KDO MYSLÍ TEN JE ŽEBRÁK".
P.S. je to o dialogu :)
|
|
...
|
|
|
|
Nečekaně o mostě :-D
|
|
|
|
|
|
2.Kapitola
|
|
|
|
Proč nechodím nakupovat do značkových obchodů.
|
|
Ballata na slova: OSUD ŠTĚSTÍ NOC RANDE KAFE...
|
|
|
|
Bojíte se bouřek? Nemusíte.
|
|
mluvené
|
|
...
|
|
|
|
|
|
|
|
Ballata (italská balada) > z volné veršotepárny na zadaná slova:
OSUD ŠTĚSTÍ NOC RANDE KAFE
|
|
Tak trochu osobní příběh o jednom muži, který hodně ovlivnil můj život.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)


