2922.gif
datum 27.01.2020
ying-yang 62, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 22.02.2024 - 21:39
komentářů2
Oprav si chvíle, jinak dobrá.
přidáno 17.02.2024 - 08:07
komentářů2
Psavec: Dík za komentář. Zase jse cestou pro koně povídal.
přidáno 17.02.2024 - 00:31
komentářů2
Takže nakonec úspěch.
přidáno 15.02.2024 - 13:33
komentářů4
Gustava: Děkuji moc.
Ano touláni je fajn,když je čas na koni nebo na kole.
Nemusí být ani jaro.
přidáno 15.02.2024 - 13:08
komentářů4
Těším se na jaro a výlety lesem. Občas se ztratit a pak se zase vrátit na cestu. Užívat si klidu, zvuků a vůní přírody. A tohle mi to tak mile připomnělo :)
přidáno 15.02.2024 - 11:43
komentářů10
Sasanka: Děkuji moc.
Já už si jen povidám ze zaznamnikem psát se mi nechce.
Ten můj češtin jo ten nedávám.
přidáno 15.02.2024 - 11:31
komentářů10
Pěkná. Mám ráda staré kousky keramiky s příběhem :)
přidáno 14.02.2024 - 21:09
komentářů4
Gustava: Děkuji za návštěvu.
přidáno 14.02.2024 - 20:13
komentářů4
Hezké. Dokážu si to živě představit. :)
přidáno 12.02.2024 - 05:37
komentářů4
Psavec: Děkuji
přidáno 11.02.2024 - 22:40
komentářů4
Hezké toulání.
přidáno 11.02.2024 - 06:30
komentářů4
Psavec: Děkuji
přidáno 10.02.2024 - 22:02
komentářů4
Napsal jsi to správné slovo.
přidáno 09.02.2024 - 21:17
komentářů6
Sasanka: Děkuji
přidáno 09.02.2024 - 17:13
komentářů6
líbí se mi
přidáno 09.02.2024 - 16:11
komentářů6
Psavec: To jem řad.
přidáno 09.02.2024 - 15:00
komentářů6
Pobavila.
přidáno 09.02.2024 - 10:42
komentářů6
Sasanka: Tak to je fajn
přidáno 09.02.2024 - 10:41
komentářů4
Psavec: Díky.
přidáno 09.02.2024 - 10:25
komentářů6
Šmrnc - drrrnc
Ámen - kámen :D
I když se mi báseň nelíbila, strašně moc mi zvedla náladu a za to ti děkuji ;)
1 ... 38|39|40|41|42|43|44|45|46|47|48|49|50|51|52 ... 129
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming