![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Psavec: Diky,jo zbaštil jsem polévku,napsal tohle a mazal do práce.
Psavec:Dík,ano je bezva,tu noční fotku jsem ji posílal,neníto často ale jeto zajímavé.
LadyLoba: Pěkný třetí advent,mám pár nočních fotek kdy je obloha jak vedne,trávím hodně času venku,okolo koní je pořát nějaká práce.
Mno mojí povaze vadi kombinace blankyt noci,, to jsi za polárním kruhem?
Brigita: Moc děkuji,původně je jen namluvena cestou od koní.Nebýt kamarádky tak napsaná není
puero: Dik za navštěvu.Neva Už je i zhudebnily a nezeptalise.Pamatujisi jen ty z 83 Stěch vic ja xtyř tisíc skoro žadnou.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
zamilovana do nezamilovane doby [18], Rozárka [18], ivkaja [18], Pet [18], woski [17], Vladimír [15], AllieM [13], inkognitoDV [13], Sebas5195 [9], MsRolland [9], Jáchym Kemza [7], Chrudoš [3], Milan [2]» řekli o sobě
Ronald Reagan řekl o Severak :Z jeho tvorby vyzařuje optimismus všedního i nevšedního dne.


