2922.gif
datum 27.01.2020
ying-yang 62, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 02.09.2025 - 06:26
komentářů5
Pěkná
přidáno 02.09.2025 - 02:10
komentářů6
To někdy zabolí, moc hezky sepsáno.
přidáno 02.09.2025 - 02:00
komentářů12
Ano Andělé jsou tu s námi..
přidáno 01.09.2025 - 21:30
komentářů6
Nejsi sám.
přidáno 01.09.2025 - 08:56
komentářů6
LadyLoba: Děkuji.
přidáno 31.08.2025 - 19:34
komentářů6
Au, ale hezky zapsané...
přidáno 30.08.2025 - 21:37
komentářů12
Psavec: Ten můj také,jen ty havárky jsou neskutečné je přežít.
přidáno 29.08.2025 - 22:30
komentářů12
Můj anděl se nalétá.
přidáno 29.08.2025 - 14:45
komentářů12
kekebreke: Děkuji ,jo česat není čas.itak to píši zapochodu.
přidáno 29.08.2025 - 14:42
komentářů12
Miras2250: Díky za komentář.
přidáno 29.08.2025 - 11:59
komentářů12
JKHartman: souhlasím, chtělo by to přečísnout, ale myšlenka a idea pěkná
přidáno 28.08.2025 - 18:00
komentářů12
Jíž několikrát jsem anděla viděl. Toho mého strážného. Ano, letmý se stín. Jsem rád, že zatím při mě stál. Hezké. Díky a přeji hezký zbytek dne. Miras
přidáno 28.08.2025 - 15:22
komentářů12
LadyLoba: Díky
přidáno 28.08.2025 - 15:21
komentářů12
JKHartman: Děkuji za komentář.
přidáno 28.08.2025 - 15:11
komentářů12
Já chyby nevidím, neumím česky a četlo se to hezky
přidáno 28.08.2025 - 12:39
komentářů12
Myšlenka krásná. Na chybky upozorňovat nechci. Na ně zajisté upozorní jiní.
přidáno 25.08.2025 - 19:59
komentářů6
Psavec: Děkuji.
přidáno 25.08.2025 - 16:27
komentářů6
Hezká.
přidáno 25.08.2025 - 15:18
komentářů6
Orionka: Děkuji,vždy to píši jen tak cestou.
přidáno 25.08.2025 - 15:16
komentářů6
Miras2250: Děkuji za komentář.
1 ... 13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23|24|25|26|27 ... 129
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming