![]() |
komentáře k dílům uživatele :
koiška: Děkuji za komentář.Vždy to napiši a už nesahám,spiše píši do šuplete už seto tam nechce ani vlést .Příjemný den.
Moc se mi líbí, jen předposlední sloka je pro mě nějak krkolomná.
Pomíjivé jsou často naše rychlé city,
když láska nás velmi rychle spálí
Pak znovu zůstávám jen Já - ne Ty
a srdce ze změní v kus studené skály
Měj krásnou neděli. Miras
když láska nás velmi rychle spálí
Pak znovu zůstávám jen Já - ne Ty
a srdce ze změní v kus studené skály
Měj krásnou neděli. Miras
Ještě jsem se k ní vrátila, je fakt krásná a moc moc smutná, tak zvláštně laskavě smutná
Dandy: A kde máte fotku? Tak to hodíme sem do pléna, třeba někdo poradí...ať se pochokáme nejen slovy, ale i fotečkou
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Severka řekla o shane :Mé Sluníčko....které píše krásnou poezii...;) moc si tě Mirku vážím, i když jsme si v poslední době moc nepovídali...děkuji ti za podporu...za tvá vřelá slova...za tvé přátelství...


