2922.gif
datum 27.01.2020
ying-yang 62, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 22.11.2025 - 20:01
komentářů9
Něžně sněhová ....
přidáno 22.11.2025 - 17:42
komentářů9
Jemné, něžné, milé.
přidáno 22.11.2025 - 12:18
komentářů9
Děkuji ,smutek s prožitků se asi vkrádá i do slov.
přidáno 22.11.2025 - 09:25
komentářů9
Je pohádková, ale vnímám smutek, hezké
přidáno 19.11.2025 - 14:57
komentářů9
Hezký motiv.
přidáno 13.11.2025 - 13:20
komentářů12
koiška: Děkuji za komentář.Vždy to napiši a už nesahám,spiše píši do šuplete už seto tam nechce ani vlést .Příjemný den.
přidáno 13.11.2025 - 12:14
komentářů12
Moc se mi líbí, jen předposlední sloka je pro mě nějak krkolomná.
přidáno 09.11.2025 - 07:25
komentářů12
Miras2250: Děkuji za komentář.Také přeji.příjemný den
přidáno 09.11.2025 - 06:45
komentářů12
Pomíjivé jsou často naše rychlé city,
když láska nás velmi rychle spálí
Pak znovu zůstávám jen Já - ne Ty
a srdce ze změní v kus studené skály

Měj krásnou neděli. Miras
přidáno 04.11.2025 - 20:25
komentářů12
Yana: Díky za návrat a že zaujala.
přidáno 04.11.2025 - 20:24
komentářů12
Brigita: Děkuji.
přidáno 04.11.2025 - 14:02
komentářů12
Ještě jsem se k ní vrátila, je fakt krásná a moc moc smutná, tak zvláštně laskavě smutná
přidáno 04.11.2025 - 13:58
komentářů12
Moc hezké.
přidáno 04.11.2025 - 12:13
komentářů12
Yana: Moc děkuji.
přidáno 04.11.2025 - 09:34
komentářů12
Čtivá, obrazotvorná a se skvělou myšlenkou
přidáno 02.11.2025 - 08:08
komentářů12
Děkuji.
přidáno 02.11.2025 - 00:50
komentářů12
Hezky se mi četla.
přidáno 31.10.2025 - 19:44
komentářů2
Psavec: Díky
přidáno 31.10.2025 - 17:27
komentářů2
Hvězdná obloha inspiruje.
přidáno 23.10.2025 - 12:18
komentářů9
Dandy: A kde máte fotku? Tak to hodíme sem do pléna, třeba někdo poradí...ať se pochokáme nejen slovy, ale i fotečkou
1 ... 8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20|21|22 ... 129
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :
Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming