nobody
datum 30.03.2008
ying-yang 36, žena, Praha
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 04.06.2012 - 20:55
komentářů17
...má to atmosféru...dobré.
přidáno 04.06.2012 - 20:49
komentářů17
Někdy mi bývá trošku úzko, ale jen proto, že neumím takhle psát :)
přidáno 04.06.2012 - 20:13
komentářů17
Dott: Děkuji. Já asi začnu mít nos nahoru.:D
A myslím, že ta básnička je svým způsobem o každém z nás.;)
přidáno 04.06.2012 - 20:03
komentářů17
S tim uz se da souhlasit je to tesne na hranici
přidáno 04.06.2012 - 20:02
komentářů17
Mlčenlivý: Děkuji, přísnost vnímám jako plus.:)
Vím o tom, vlastně jsem do anotace chtěla napsat, že je to spíš próza než poezie, ale čert to vem.:)
přidáno 04.06.2012 - 20:02
komentářů17
uááá!!! jedna z mála děl co jsem otevřela a dočetla až do konce. Dokonalost. Jsi dokonalá. A ta básnička je o mně.
přidáno 04.06.2012 - 20:01
komentářů17
Ja budu s dovolenim prisnejsi - tu a tam ti uplave melodie na ukor obsahu (coz neni spatne - jen je to skoda) Velke plus patri strhujicimu zaveru.
přidáno 04.06.2012 - 19:52
komentářů11
Ta melancholická nálada je určitě dávno pryč, popsala si to skvěle.
přidáno 04.06.2012 - 19:44
komentářů17
TY JSI ZPÁTKY!

a tohle je lázeň pro každé čtenářské ucho!
přidáno 04.06.2012 - 19:37
komentářů11
Dokonalá věc
přidáno 04.06.2012 - 19:20
komentářů9
au....
přidáno 05.05.2012 - 13:57
komentářů10
Náhodný výběr mi "přihrál" tvůj text, a to je dobře, protože se mi líbí.
přidáno 28.03.2012 - 14:28
komentářů12
krásně krásné
přidáno 04.03.2012 - 15:55
komentářů12
Hodí se na parte.
přidáno 23.02.2012 - 21:33
komentářů21
bláznivě bláznivý:)blázni mají pestrý svět a ten je zajímavý:) tím tě nechci urazit,chci tím říct,že se mi to líbí:)
přidáno 14.02.2012 - 01:30
komentářů9
má své prazvláštní kouzlo
přidáno 15.12.2011 - 17:25
komentářů4
popravdě na konci mě polil stud :)
přidáno 15.12.2011 - 16:48
komentářů12
zvláštní, jak se vztah vyvíjí.... a jak se s tím vývojem vyrovnáme.... ;)
přidáno 01.12.2011 - 17:58
komentářů12
Mě se velmi líbí, je o vztahu který se vyvíjí, né do výšky, ale do šířky.. důvěra je asi to nejdůležitější....
přidáno 30.11.2011 - 16:44
komentářů9
týjo...tak tohle se mě fakt líbí. krásný. fakt.
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 30
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming