![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Trochublázen: Diky tak dej kdyztak vedet, klidne te osobne provedu, znam to tam jak malokdo. Je tam krasna nova expozice
Hodně dobrý. Na Jenštejně jsem nebyl čtvrt století a tohle docela nalákalo vyrazit tam znovu
Orionka: Já ti převelice děkuji. Vesměs se o tomhle moc neví. Bílou horu zná kde kdo. Je neuvěřitelné, že 750 vesměs amatérů dokázalo hájit barikády proti 12 - později dokonce prý 16.000 profesionálních žoldnéřů. Karlův most byl takové malé Termopyli po Česku. Jinak vřele doporučuji poslechnout i zhudebněné. Ještě jednou děkuji za komentář.
Líbí se mi ten historický kontext a didaktický rozměr. A některá místa se opravdu povedla, nejvíc se mi líbí druhá sloka a pak ta s kamarádem.
tak tohle je hodně dobrý! i když tuze moc pravdivý... pobavilo :-) palec nahoru ;-)
Pollux Troy: vidis na toto jsem zapomel - dekuji za navstevu
Originální :) a víte co je tohle?
totální negace parciální kontinuity ... :)
totální negace parciální kontinuity ... :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
stepik9 [14], Jindruch [14], Megynka [12], Big Nathanano [9], Élektra [3]» řekli o sobě
Dott řekla o štiler :Zvíře. Nechutnej, neotesanej, pologramotnej, nemuzikální, chlípnej, tupej, kosmickej vágus. Ale mám tě ráda!


