![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Nádhera! Dostalo mě nejvíc "sobě a všem máš zůstat věrná". Přesné vyjádření toho šíleného rozporu v nás.
hezké, líbí se mi spojení "vše zdá se být pozdě, přesto brzy"
Téma je super, povedlo se ti dát do těch správných slov a obratů :-) díky!
Moc se mi líbí ta myšlenka. Ve finále by pak človek byl jako cibule. Spousta vrstev obalu a uvnitř? Toť otázka... Forma se hezky čte, i když není úplně učesaná. Občas mi trochu klopýtne počet slabik či délka samohlásek.
Ta maska na druhou,
strachů je zásluhou,
strachů co hnízdí v nás,
obav, že nechytíme čas.
Fajn, díky.
strachů je zásluhou,
strachů co hnízdí v nás,
obav, že nechytíme čas.
Fajn, díky.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
estrellita [18], Tenshi88 [18], kompleks [17], jusuej [14], vivere [14], ulala [14], frantisekx1 [13], klarka [13], jincom [12], Kai [11], Christine Allegro [10], anajlop [8], Jolly [8], Jarovanek [6], Darko [3]» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))


