|
... drobnůstka
|
|
Tohle už se mi dlouho nestalo... hodně dlouho...
|
|
Další verze českého textu na melodii chansonu Marjolaine...
|
|
|
|
***
|
|
"Little girl, little girl, You should close your eyes.. "
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rvf1DMDTosk#!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koproduční báseň s Cvokhauz. Vypadli jsme na celý den do světa :D ušli jsme pěknou řádku evropských metrických jednotek a pak jsme koukali na ptáky na betonovém plácku a sledovali velbloudy na cigaretách. Taky jsme lezli po stromech, ale to už je jiný příběh.
|
|
...
|
|
...
|
|
Tak zase po dlouhé době přidávám jeden rispet. Dívčí spory dvou kamarádek o chlapce se někdy dokážou docela pěkně vyostřit.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Bombardeta [16], Veronica176 [16], anisek989 [15], Marrio [15], Melkor [12], wojta [4], Franni1828Cz [1]» řekli o sobě
Dzany řekl o milancholik :Je možné že jsem ovlivněn skupinou Kamelot,kterou poslouchám asi 15 let.Pokud jsem použil nechtěně snad jejich text,nebylo to umyslem.Dzany

