přidáno 08.06.2008
hodnoceno 1
čteno 1681(6)
posláno 0
Tam někde na hranici
Kde milenci vychutnávají západ slunce
A osamělý se bojí příchodu tmy
Neboť i stín jej opustí

Kde vůně květin omamuje
A srdce se nemůže rozhodnout
Mezi trpkou nostalgií
Nebo sladkou přítomností

Kde stékají po tváři slzy štěstí
A než dopadnou na zem
Sevře se hrdlo
A v posly smutku se promění

Tam někde na hranici
Mezi vděkem z přežité katastrofy
A frustrací z nepovedené sebevraždy

Na té úzké hranici
Oddělující dva zcela odlišné světy
Táhnoucí se napříč mou duší

Tam někdy trávím čas
S Kurtem Cobainem
Který přísahal, že nemá zbraň

Tam někdy dávám brčko
S Bobkem Márlym
A snažím se vymanit
z duševního otroctví

Tam sedím celé dny
Hledám sám sebe,
a nemůžu se rozhodnout
Kterým směrem jít
přidáno 09.06.2008 - 11:14
Zajímavé rozpoložení ;) *

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Hranice : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Blázen
Předchozí dílo autora : Slečna

» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
kajica řekla o Leluš :
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer: -spisovatelka -žiačka -HLAVNE KAMOŠKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAA (S LELUŠOU A LUCY SME BFF
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming