Kategorie všechny

Zamilovanost je nemoc!
přidáno 05.03.2009
hodnoceno 1
čteno 1425(17)
posláno 0
O tom, jež měl toulavé srdce
přidáno 27.11.2009
hodnoceno 1
čteno 1602(12)
posláno 0
už i toto je minulostí, ale bylo krásně :-)
přidáno 06.05.2009
hodnoceno 1
čteno 1442(15)
posláno 0
...
přidáno 23.04.2008
hodnoceno 1
čteno 1566(11)
posláno 0
přidáno 09.06.2008
hodnoceno 1
čteno 1819(17)
posláno 0
Sen nebo skutečnost?
přidáno 05.10.2007
hodnoceno 1
čteno 1895(13)
posláno 0
Další upírský příběh, ale bohužel se mi moc nepovedl. Ten předchozí byl, zdá se mi lepší.
přidáno 25.11.2007
hodnoceno 1
čteno 1445(14)
posláno 0
...slohová práce, prosím o komentáře:)
přidáno 12.03.2009
hodnoceno 1
čteno 1446(10)
posláno 0
přidáno 14.12.2008
hodnoceno 1
čteno 1296(15)
posláno 0
Písnička, kterou jsem kdysi zaslechl.....nevím jak se jmenuje(myslím, že tak, jak jsem to zapsal) ani kdo jí zpíval, ale je to nádherná písnička s úžasnou melodí...tu vám bohužel nemůžu reprodukovat, ale podělím se s vámi alespoň o text písně(který taky nemusí být přesný (přece jen jsem to slyšel už hodně dávno)) E
přidáno 03.02.2008
hodnoceno 1
čteno 1980(25)
posláno 0
v hlavě vám může proudit tisíce myšlenek, co potom až se podíváte z okna?
přidáno 07.03.2008
hodnoceno 1
čteno 1347(7)
posláno 0
přidáno 17.12.2008
hodnoceno 1
čteno 1302(19)
posláno 0
..
přidáno 04.10.2007
hodnoceno 1
čteno 1785(18)
posláno 0
přidáno 01.02.2008
hodnoceno 1
čteno 1730(10)
posláno 0
Ač chci, tak nemohu... E
přidáno 16.01.2008
hodnoceno 1
čteno 1424(20)
posláno 0
láska a válka, jde to dohromady...?
přidáno 15.10.2007
hodnoceno 1
čteno 1671(8)
posláno 0
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Severka řekla o black.heart :
Má srdce, ve kterém kvetou černé kopretiny....omamně voní, zůstává svá...moc si vážím našeho přátelství květinko ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming