|
Začít musíme vždy u sebe. Co dělají jiní, stejně neovlivníme.
|
|
|
|
|
|
|
|
Co je to za velké přání?
|
|
O takovou návštěvu opravdu nestojím, mám rád teploučko a na zimu se nejraději dívám z okna.
|
|
|
|
|
|
|
|
A nebude...
|
|
Den po dni..
|
|
|
|
5.6.2016
|
|
Mám tu jednu o jednom nejmenovaném městě ale myslím si,že každý z vás si tam dosadí to svoje
|
|
|
|
|
|
|

