|
Smutný je ten, kdo závidí, smutný je ten, který všechno má. A oba si stěžují na druhého... Uráží se, litují a své útrapy budují.
|
|
|
|
Zavraždím
|
|
Taková drobná ,,blbůstka".....
|
|
chladné noci
|
|
|
|
Nalezeno v šupleti,psáno dle data 7,12,2010,mou rukou,aniž bych si tohle psaní pamatovala...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hospodářská soutěž (obecněji konkurence) je souběžná snaha subjektů na trhu určitého druhu zboží nebo služeb, jejichž cílem je dosažení určitých výhod před ostatními v oblasti hospodářských užitků, popř. výsledků, a jež vzájemně ovlivňuje jejich hospodářskou činnost. - Wikipedia
|
|
Všude kolem studenti..ee
|
|
....
|
|
... predovšetkým pre mňa samotnú ;)
https://www.youtube.com/watch?v=HO11krtuUSA
|
|
Krev se nezapře a ve většině případů požaduje spřízněnou duši na společnou cestu životem. Tak snad to Marušce dobře dopadne a namluví si nějakého fešného myslivečka.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Me and you and all the others řekla o Lay :moje zlatá sedmikráska. kafe. sem fakt moc moc moc ráda, že tu jsi, že tě můžu číst... a že tomu někdy i rozumím:+) love. M.**

