|
Smutný je ten, kdo závidí, smutný je ten, který všechno má. A oba si stěžují na druhého... Uráží se, litují a své útrapy budují.
|
|
|
|
Zavraždím
|
|
Taková drobná ,,blbůstka".....
|
|
chladné noci
|
|
|
|
Nalezeno v šupleti,psáno dle data 7,12,2010,mou rukou,aniž bych si tohle psaní pamatovala...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hospodářská soutěž (obecněji konkurence) je souběžná snaha subjektů na trhu určitého druhu zboží nebo služeb, jejichž cílem je dosažení určitých výhod před ostatními v oblasti hospodářských užitků, popř. výsledků, a jež vzájemně ovlivňuje jejich hospodářskou činnost. - Wikipedia
|
|
Všude kolem studenti..ee
|
|
....
|
|
... predovšetkým pre mňa samotnú ;)
https://www.youtube.com/watch?v=HO11krtuUSA
|
|
Krev se nezapře a ve většině případů požaduje spřízněnou duši na společnou cestu životem. Tak snad to Marušce dobře dopadne a namluví si nějakého fešného myslivečka.
|

