|
....stínem stanem.....
|
|
červen 2022
|
|
|
|
|
|
Posledné slovo som vymenil... čo už.
|
|
|
|
....
|
|
..prostě byly spolu a proto se smály
|
|
/nedosněný sen.../
|
|
v tobě
|
|
ztrácí
|
|
zhasla
|
|
věty se rozletí
|
|
|
|
|
|
doteku
|
|
v ulitě
|
|
Na dlouho dobu poslední kapitola, jelikož mě teď čekají zkoušky, tak nebudu mít moc čas psát, ale po nich se k tomu hned vrátím :) a kdyby vám to nesedělo s předešlou kapitolou, tak konec jsem trochu upravila :)
|


