|
Po delší době maličký pokus o báseň pro Mlčeti zlato :)
|
|
Šest haiku růzmého stáří seřazených do jednoho oblouku.
Zde prosím, jsou-li zde znalci tohoto žánru, o kritiku klidně i velmi přísnou. Mám zde velmi málo zkušeností.
|
|
|
|
|
|
Je to jen takový pokus se zadáním: postava - rozpačitý špion; místo - zakouřená kuchyně; téma - Tak dlouho se se džbánem chodí pro vodu, až se ucho utrhne.; první věta - Běží!
|
|
|
|
Sousedi vzali děcka do bazénu ten příběh si zasloužil verš
, stalo se to vůbec?
|
|
|
|
...
|
|
|
|
|
|
|
|
Tady je jedno co jsem ji našel ve starém sešitu češtiny. Jedna z těch šuplíkových co se dají číst. trochu klišoidní ale stravitelná :D
|
|
|
|
vyhledáme
|
|
byla by jsi dobrá
kéž by jsi tak byla má
|
|
|
|
A všechno, čeho se bojím, je dát ti lásku, abys jí- jako ostatní- nezneužil....
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Coeur de Lion [15], ŽblaBuňka [14], Imprese [12], Chawwá [6]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Amadeo´´ :Líbí se mi, s jakou lehkostí umí v básních vykreslit své myšlenky a pocity. Navštěvuji ráda. :)

