|
vím že pro někoho možná silné kafe...ale v tomhle státě už to takhle dál prostě nejde...reakce na současnou situaci v čechách bez milosti
|
|
|
|
|
|
|
|
Spíš takový dodatek za 4. kapitolu, kterou jsem rozdělila kvůli délce :D
|
|
|
|
|
|
|
|
???
|
|
|
|
...
|
|
r.2017
|
|
„Víš, žena, ačkoliv je na světě od nepaměti, je stále méně prozkoumána nežli sněžný muž yeti…“
|
|
|
|
Citát z knihy "Tolkienovo vidění světa", který objasňuje vzácný a krásný aspekt, který na Pánovi prstenů vnímám a velice si ho vážím, přestože většinu fantasy nemám rád/a, pravděpodobně proto, že její autoři ji brali jako "únikovou literaturu" ve smyslu "zběhnutí ze života k magii".
|
|
- - -
|
|
Všechno se to děje právě teď, ale to neznamená, že to něco znamená.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
rry řekla o mr Scraper :Úplně moc skvělej kluk:) a taky úžasnej básník:) Jeho básničky prostě mají duši a tak to má být, ne?;)

