|
Básnička od senpaie pro senpaie.
|
|
můj první, naivní protestsong... :-)
|
|
|
|
|
|
|
|
Je to tak strašně těžké, rozloučit se se svou Osudovou lásku ...říct Sbohem je nemožné ...jenomže někdy už prostě není jiné východisko, už není kam utéct ...tak to "sbohem" říkám těmito verši ...
|
|
Jak se povedla výroba prvních dvou výtisků scénářů Ester Krejčí.
|
|
...
|
|
....
|
|
Motto: Já a Ti ostatní v kruhu života.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
klasická antipoezie
|
|
příjde
|
|
|
|
Chodí mezi námi. Normálními lidmi býti zdají se.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Hunter řekl o Dream :Ta holka má v sobě smysl pro čtivej děj, talent na udržení pozornosti a už teď skupinu následovatelů. Best of luck... Snářko :D

