|
|
|
...
|
|
Dlouho jsem přemýšlel nad názvem, nechtěl jsem ho v češtině, abych hned neodhalil myšlenku... Napovím jen toto - Název je v Esperantu
|
|
|
|
dnes tu mám jednu zábavnou o zabíjačce :D
|
|
mám rád...
|
|
Nebojte, tlející bestie je ve skutečnosti úplně něco jiného, než si představujete.
|
|
....
|
|
|
|
Impulsem pro napsání této povídky bylo, když jsem viděl mámu po ctyřdenní jízdě...
|
|
|
|
Pro plavovlasý objekt platonické lásky..
Naštěstí byla Bárolyóza léčitelná :)
|
|
28.12.2010
další do sbírky amante sin cuerpo
|
|
Takový veselý příběh :)
|
|
Někdy je život velikánský neřád, ale snad se najde nějaká možnost jak se z toho dá vybruslit.
|
|
|
|
Moc vás to tu nečte, ale snad bude mít aspoň Meluzína radost :-) Navazuji na "To jméno nikdy neříkej".
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )

