|
Co se v mládí nenaučíš ...
|
|
....
|
|
|
|
když už (se) nedomluvíte...
|
|
...ve světle září...
|
|
když s ním hraješ....je dobré si říci počet her předem.
|
|
|
|
|
|
... kýčoidní...
|
|
Už skutečně rozumím tomu, co Wolker ve své Těžké hodině myslel.
|
|
(Zamyšlení nad každodenním bojem pohodlnosti se zodpovědností.)
Dostali jsme to jako zadání ve škole. Původně jsem si nebyl jistý zda to sem dát a nakonec jsem si řekl, proč ne.
Mimochodem byla to pro mě improvizace. S problémem vstávání se nepotýkám.
|
|
nakonec pokračování tedy,ale to by jsem nebyl asi já....aby spolu žili,byli šťastně až do smrti...........
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ohlédnutí se sama za sebou
|
|
věci, které mám ráda
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o colorka :Úžasně praštěná dívčina z Trutnova. :-D Leni, to jméno ti sluší mnohem víc, než mně... ;o)

