|
Vzal jsem si kritiku k srdci a trochu to dopracoval.
|
|
|
|
Před několika lety jsem musel odejít, nešlo zůstat s někým, kdo každou diskuzi začínal slůvkem já. Odcházelo se tak těžko, protože tam byla i jedna malá cácorka, která mi přirostla k srdci. I po těch létech ji tam mám, i když to už dnes bude slečna.
|
|
|
|
Tohle jsem našla ve svém šuplíku. Nevím, kdy ani jak to vzniklo, ale docela se mi to i dneska líbí.
|
|
...
|
|
|
|
|
|
|
|
....
|
|
|
|
|
|
...
|
|
duše.. v ní dítě- snad podvědomí, snad něco silnějšího..
|
|
Je to tak, ne naopak!
|
|
3x5x9
|
|
letošní
|
|
. minuta
|

