|
"Tady je to mé tajemství, úplně prostinké: správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
miniatura z 2010
|
|
|
|
ve skleníku...
|
|
...nebrat vážně...
|
|
Čím horší tunel, tím větší světlo na konci.
|
|
|
|
Nojo, originální název, taky ty velký písmena na každým řádku opravovat nebudu. Byla jsem tak spálená, že kdybych to opravila, pravděpodobně bych ji nepostla.
Zase je to všechno svlečený a na začátku. Děkuju.
|
|
|
|
|
|
Napadlo mě napsat tuhle věc...:)) Je to psáno na rychlo ,tak se nezlobte, prosím..
Děkuji za komentáře... :)
|
|
|
|
Chtěl jsem napsat něco o naději v duši... A tohle ze mě vypadlo...
|
|
|
|
|
|
trocha feminismu, špetka naivity, lžička stesku a hrst lásky...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Yana řekla o kmotrov :Jeho nadšení pro věc je tak nakažlivé, jeho projev je tak moudrý a tak plný života, že jsem hrdá na to, že znám kmotrova a že jsme si blízcí, je to pro mě pocta, znám kmotrova- tak zatichlého a tak hlasitého, plného inspirace a bohémského ducha, jo, a je strašně milé když se z něčeho raduje a směje se

