|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Když Váš nejlepší přítel.. se mění v něco víc.
|
|
Lehké Romantično (tak asi nazvu nějakou svojí sbírku!)
|
|
Vypadá to sladce, co?
|
|
Po dlouhé době sem přidávám, to co se mi namnožilo v "šuplíku".
|
|
|
|
....
|
|
|
|
jsem to pořád já, jen bolavá
|
|
|
|
Samota není osamění, samotu má občas každý rád. Osamění, to je jiná káva... tak o tom to asi je.
|
|
|
|
splynu se samotou
|
|
|
|
Víte že, Santa se do domu dostává komínem tak, že do něj skočí a přistane v krbu.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)

