|
***
|
|
***
|
|
***
|
|
***
|
|
Inspirováno fotkou J.Saudka/Baseň včera v poznámkách na mém facebook profilu/
|
|
|
|
|
|
|
|
Opět se mi zdál jeden takový divný sen a tak jsem se ho rozhodl rozvinout na papíře. A tady je to, co mi z toho vyšlo.
Snad tím zas dosáhnu toho, aby se mi o tom přestalo zdát.
|
|
|
|
|
|
|
|
pan Morgenstern nechť promine
|
|
rýmování
|
|
Pátá stížnost... Buď je o dámě s deštníkem, nebo o mně samotné.
|
|
Opět pro někoho otsud...asi spíš jako omluva... :/ Znovu a pořád dokola... :( nevím, jak dlouho bude trvat, než se s jeho rozhodnutím smířím...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Liss Durman řekla o veronika :Veruuu.. To je opravdu hodně těžký se vyjádřit, ale pokusim se. Píšeš skvělý dílka, líbí se mi jejich nezapomenutelná atmosféra, která mi zůstává v hlavě ještě dlouho potom. Na nic si nehraješ, všechno ti jde od srdce a nejspíš proto tě mám tak ráda.

