|
|
|
|
|
|
|
Inspirováno obrázkem z africké savany...
|
|
Je těžké najít někoho, s kterým souzníte.
S kterým i když je ticho, slyšíte(slabounce), jak vaše srdce rytmicky vyťukávají melodii.
Každý má svou, každý má jinou, ale když se spojí, tvoří harmonii...
A až ho najdete,
už nikdy nezavírejte víko od klavíru...
|
|
|
|
Pokus o Haiku
|
|
Tohle je pro úžasného poníka, který 12.11. utekl na věčné pastviny...
|
|
Psáno podle skutečných vzpomínek ...
|
|
veeeeeeeľmi stará báseň
|
|
Tak dnes jsem z pismaku vybrala tohle, tak trochu tématické ... tam prosinec 2010 a odkaz na blog který již neexistuje a píseň MORRICONE/ DELL'ORSO- "Once Upon a Time In the West" (1968)
http://www.youtube.com/watch?v=5j_MT9AcfAc
|
|
|
|
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=uKEhiXcrW9A
|
|
|
|
Takový gigolo není levný.
|
|
Báseň psaná po staru v kavárně. 4 hodiny upravovaná a měněná. Stále s ní nejsem spokojen.
|
|
Tihle tvorové to nemají s námi lehké.
|
|
***
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
kmotrov řekl o Homér :Nebál bych se s ním vyrazit někam daleko mimo civilizaci, nenechal by mě ve štychu.

