přidáno 25.11.2017
hodnoceno 4
čteno 1582(22)
posláno 0
Noc střídá den a já nemůžu spát.
Zas a znova beru do rukou pero,
má vůbec cenu se ptát?
V mé duši je jen trochu šero
a smutek halí mou mysl.
Stalo se něco,
co nedává nikomu smysl.
Nevyznám se sama v sobě,
zmatek v hlavě mám.
Pokouším se to schovat.
Pravdou je, že tě nedokážu nemilovat.
přidáno 26.11.2017 - 21:09
Ten konec je výborný, dokonale tam sedí. Celkově na mě možná trochu delší, než by bylo nutné, ale špatné to určitě není.
přidáno 26.11.2017 - 15:10
Jsoucno: Díky ;)
přidáno 25.11.2017 - 23:57
Solidní začátek nového autora.
přidáno 25.11.2017 - 23:21
nemiluj lidi
tváři se zaslepeni
a přesto šidí

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Ranní poezie o čirém zoufalství : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Proč?

» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Whetley :
Kluk s talentem a smyslem pro humor. Z jeho děl dýchá jeho nezaměnitelná osobnost. Je rád sám sebou a to je důležité. Doufám, že se psaní nezdá, protože posle mě se s tím už narodil :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming