|
A čas se sype... (Možná jen výkřik do tmy, za pokus nic nedám.)
|
|
původně byl název sprostý...už je to nějakou dobu a jak jsem byla překvapená při znovunalezení
|
|
okamžiku
|
|
Dva sbližující se mladí lidé se „dobrodružně“ vydávají poznat krásu, kterou oči nespatří.
|
|
|
|
Občas prostě musíš mezi řádky...
|
|
|
|
... a vše byla tak, jak má být ...
|
|
|
|
Prosím vás,nehledejte v tomto "díle" žádné umění,ani nějaké moralizování, nebo něco podobného-jen další z mých ptákovin-rychlovek psaných na koleně-jen k úsměvu,když tak...:-)
|
|
případy ,v duchu krásy
|
|
|
|
30. 10. 2007
|
|
Až na tu kocovinu je to pravda...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
katitek řekla o prostějanek :její psaní mě fakt dostává:)


