Kategorie všechny

přidáno 28.12.2007
hodnoceno 4
čteno 1833(19)
posláno 0
xxx
přidáno 24.07.2009
hodnoceno 4
čteno 1886(20)
posláno 0
embryo
přidáno 12.04.2008
hodnoceno 4
čteno 1519(33)
posláno 0
... spolu s láskou ...
přidáno 22.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1524(25)
posláno 0
O pár malých nenávistech... Baroko... lidé... šedivá Praha... a její sídliště... Je to dost experiment... sem si hrála s těma velikostma písma ;)
přidáno 04.03.2008
hodnoceno 4
čteno 1682(28)
posláno 0
přidáno 08.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1753(18)
posláno 0
já vím, že bych měla víc myslet srdcem, než hlavou, ale někdy se to prostě nedá...moc to potom bolí (myšlenky x srdce)
přidáno 03.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2106(28)
posláno 0
................
přidáno 02.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1673(11)
posláno 0
Přeber si každý, jak chceš sám.
přidáno 02.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2005(17)
posláno 0
.........................
přidáno 23.04.2008
hodnoceno 4
čteno 1699(20)
posláno 0
.. Není asi co víc říct .. Situace není nejlepší, ale aspoň mám něco, na co se těšim...a to mě drží... pořád... dík všem za případný komenty
přidáno 28.04.2008
hodnoceno 4
čteno 2452(22)
posláno 0
přidáno 28.12.2007
hodnoceno 4
čteno 2071(20)
posláno 0
... pokud se ho dožijem ...
přidáno 23.09.2008
hodnoceno 4
čteno 1602(16)
posláno 0
.. aneb jak mi bylo, když se její duše přemístila do lepších životních podmínek .. [nebaví vás číst *dlouhé* povídky? Poté Vám radím: "Kašlete na to!."] Už chápu pocity přátel umírajících.. uch..
přidáno 03.03.2008
hodnoceno 4
čteno 1459(14)
posláno 0
přidáno 27.09.2009
hodnoceno 4
čteno 1867(16)
posláno 0
naše oči
přidáno 13.02.2008
hodnoceno 4
čteno 1445(24)
posláno 0
Můj malo-velký vnitřní boj...
přidáno 10.12.2009
hodnoceno 4
čteno 1830(22)
posláno 0
_
přidáno 21.01.2008
hodnoceno 4
čteno 2083(32)
posláno 0
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :
Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming