|
|
|
....
|
|
|
|
|
|
|
|
Lidi nejsou svatouškové, spíše naopak.
|
|
tralala...tralala...
|
|
... ano prosím, ukamenujte mě ...
|
|
|
|
|
|
28. 10. 2009
|
|
|
|
a přímočaře
|
|
Ááááááno!!!!
|
|
...
|
|
..než-li se na mě nějaká dívka naštve, musí vědět, že když nemiluje jednoho chlapce, jen těžko bude umět milovat dva..
|
|
...
|
|
Možná bych to už měla říct otevřeně a na "plná ústa" jak se říká!
|

