|
|
Že navždy odejdeš,
nepůjdeš našimi cestami,
to ty nikdy nenajdeš
tam mezi hvězdami.
Naše pouto nikdo neprolomí,
my navždy budeme svoji,
nikdo neuslyší, že se láska drolí
ani v tom nejmarnějším boji.
nepůjdeš našimi cestami,
to ty nikdy nenajdeš
tam mezi hvězdami.
Naše pouto nikdo neprolomí,
my navždy budeme svoji,
nikdo neuslyší, že se láska drolí
ani v tom nejmarnějším boji.
Přijde mi to trochu krkolomné. Chtělo by to trochu provzdušnit, méně je někdy více :)
Ta první sloka mě trochu mate, nevím co nenajde. Ta druhá se mi líbí," nikdo neuslyší, že se láska drolí" to je moc hezké.:)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Nedosažitelní : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Srdcerváč
Předchozí dílo autora : Výjimeční
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
thoris [18], LoleHelča [16], Karla Koliniová [13], Let It Go. [12]» řekli o sobě
Severak řekl o Singularis :Díky němu jsem tu: Prokliknul jsem se sem přes stránky jeho seriálu Ester Krejčí. Jinak jeho nápady a díla nejsou uplně hlavní proud, ale o to jsou v nich zajímavější nápady.

