přidáno 22.05.2015
hodnoceno 5
čteno 1373(16)
posláno 0
Že navždy odejdeš,
nepůjdeš našimi cestami,
to ty nikdy nenajdeš
tam mezi hvězdami.

Naše pouto nikdo neprolomí,
my navždy budeme svoji,
nikdo neuslyší, že se láska drolí
ani v tom nejmarnějším boji.
přidáno 31.05.2015 - 22:08
misháá: Děkuji Ti :))
přidáno 31.05.2015 - 19:53
Moc hezké Zdeničko. :)
přidáno 23.05.2015 - 10:38
zajímavé
přidáno 23.05.2015 - 01:51
Přijde mi to trochu krkolomné. Chtělo by to trochu provzdušnit, méně je někdy více :)
přidáno 22.05.2015 - 22:32
Ta první sloka mě trochu mate, nevím co nenajde. Ta druhá se mi líbí," nikdo neuslyší, že se láska drolí" to je moc hezké.:)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Nedosažitelní : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Srdcerváč
Předchozí dílo autora : Výjimeční

» narozeniny
thoris [18], LoleHelča [16], Karla Koliniová [13], Let It Go. [12]
» řekli o sobě
Severak řekl o Singularis :
Díky němu jsem tu: Prokliknul jsem se sem přes stránky jeho seriálu Ester Krejčí. Jinak jeho nápady a díla nejsou uplně hlavní proud, ale o to jsou v nich zajímavější nápady.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming