|
úplně bez uměleckého citu, jsem nanejvýš pomatená
|
|
|
|
No, co jiného psát pozdě v noci?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sou(cítím)
|
|
2 roky stará záležitost, tenkrát jsem doufal ...
|
|
Co se někdy může stát?
|
|
Syrovej a upřímnej náraz do Novýho roku – kocovina, prázdno, trapno a naděje, že příště to třeba vyjde líp.
|
|
23.12.2013 15:16
|
|
|
|
Vymejšlela jsem to ve škole....jen tak narychlo...případné chyby.nebo nespokoje.prosim pište a za to jedno sprosté slovíčko se omlouvám snad to nevadí :-)
|
|
|
|
Láska je radostná starost... nebo starostná radost? :)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
slnečnica řekla o DDD :Majster "vesmírnej poetiky". Vždy, keď čítam Jeho verše, akoby som sa na okamih dotkla hviezd. Skutočný zážitok, ďakujem, pán D. ;)

