přidáno 19.05.2026
hodnoceno 5
čteno 67(13)
posláno 0
Jsi zpěv ptáků po technu
dredatá brigádnice z kempu u řeky
máš ráda pořádek a přeřeky
kvůli tobě zdechnu
přidáno 20.05.2026 - 20:28
Ten první řádek IMHO je moc hezký, alespoň z mého úhlu pohledu
přidáno 20.05.2026 - 17:49
LadyLoba: Proste bordel po osmi pivech, pardon.
přidáno 19.05.2026 - 23:22
LadyLoba: Mělo se to jmenovat pro Kačenku. Pro mojí ženu. Sedmnáctej rok. Ví, že píšu, nic z toho nikdy nečetla, já to nikde nečetl, naposledy jsem rýmoval ve druhý třídě, Hokejista, už se chystá. Má žena nemá ráda rýmy, dřív to Lukio smaže, než si to Katherine přečte. Po mý smrti, Marry Anne. Pro tu to možná bylo. Byl to protest.
přidáno 19.05.2026 - 22:20
LadyLoba: Jsi zpěv ptáků po technu
dredatá brigádnice z kempu u řeky
máš ráda pořádek a přeřeky
kvůli tobě zdechnu

Co ty tu děláš s takovým ksichtem?
za hnojem v Hojsovce nejlepší sny žít
totální dno
snaž se
smaž se
zarděnko

Z tvé duše povstanou běsy
a pak už jen velký nic
skořápko v mechu
dotohlávko na zdi
moc dobře víš
že nebýt lidí
měla by ses líp

Smrt rýmům
jsi hrozně hodnej a čistej
žiješ v myšlenkách
hladká mouko
přidáno 19.05.2026 - 22:00
Jejda, ty jsi se snad zamiloval?

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Název : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Grilujou
Předchozí dílo autora : Bílina

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming