|
každý chceme věřit na pohádky...
|
|
|
|
... to mi bylo asi tak 10 let :) ...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zbytečné příběhy starého stolu
|
|
Seznámení Pátka a Robinsona
|
|
to, o čem budu psát mě hluboce zasáhlo a hodně mě to od dotyčného mrzí
|
|
|
|
|
|
První sloku jsem si drze vypůjčil od Mládka, ale fakt jsem si nemoh pomoct, neb je dnes víc než aktuelní.
|
|
|
|
Jsem začátečník. Jen tak jsem zkusil, co mě napadalo. A ano, jsem zaslepen čímsi :)
|
|
Toto vyznání jsem napsal před mnoha a mnoha lety své milované ženě Olince.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o veronika :veru.. nemam slov. sqela holka. vzdycky me nejvic podrzi. nikdy bych neverila, ze muzu mit rada nekoho, koho znam z netu. a jeji tvorba? ctete ctete ctete! rozhodne to stoji za to! ;):-)*

